Hakkımızda

DİYARBAKIR MİRAÇ NAKLİYAT; Diyarbakır'da Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Diyarbakır'da kurulan ilk evden eve taşımacılık firmalarından olan " MİRAÇ Evden Eve Nakliyat" Evden Eve Taşımacılık alanında uzun yıllardır nakliyat hizmeti vermektedir.

MİRAÇ nakliyat yıllardır alanında usta profesyonel ekibi ile evden eve, ofisten ofise, güvenli ambalajlarla, taşımalı asansörlerle, adil fiyatlandırmalarla sigorta garantisi ile her zaman Türkiye genelinde hizmet vermektedir. En önemlisi siz müşterilerimizin bizlere olan güvenidir. Güvenli sigortalı sağlam taşımacılık alanımızda bir numarayız.

Hizmetlerimiz

Firma hizmetlerimiz şu şekilde sıralayabiliriz olarak;

    Ofisten ofise taşımacılık
    Evden eve taşımacılık
    Asansörlü taşımacılık
    Şehirlerarası taşımacılık
    Eşya paketleme sökme hizmeti
    Ücretsiz ekspertiz

Nakliyat taşınması gereken eşyalarınızı bulunan adresten başka bir adrese taşıma işidir. Evden eve nakliyat eşyalarınızın paketlenmesi, yeni bir mekana taşınmasın, mobilya veya beyaz eşyaların kurulumu sürecine kapsamaktadır. Bunun dışında duvar delme, avize takımı ve diğer elektirik işlemleri hizmet kapsamına girmemektedir.

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Nasıl Olur?

Evden eve nakliyat hizmeti veren profesyonel MİRAÇ nakliyat firması, evimizdeki eşyalarınızı tespit etmek ve size en doğru hizmeti sağlayabilmek adına taşıma öncesinde evinize eksper yapmak için gelirler. Evinizdeki eşyalar hangi araçla taşınması gerektiğini ve eşya adetlerini kontrol etmektedirler. Bu eksper sonucu nihai fiyatı size sunarlar ve taşınma sözleşmesine imzalarlar. Böylece iki tarafta da yazılır bir metin üzerinden anlaşmış olurlar.

Daha sonra en güvenilir ve özverili şekilde paketlenmesi gereken eşyalarınızı paketleyerek size evinizin ufak tefek eşyalarını toparlayıp kutulamanız kalmaktadır. Eşyalarınızı asansör yardımı ile bulunan mekândan alarak güvenli ve sigortalı olarak eğer taşıma durumunda eşyalar bir zarar görürse firma olarak temin edilmektedir. Götürülmesi gereken mekâna giden nakliyat çalışanları özenli ve dikkatli bir şekilde tekrar gidilen mekâna taşımaktadırlar.

Neden Tercih Edilmekteyiz?

MİRAÇ nakliyat ev ve ofis taşımacılığın tecrübeli elemanları ile taşınan ürünleri itina ile taşırken kendi alanlarında işinin bir numarasıdır. Ev eşyalarınız paketlenirken mutlaka işinin uzmanı kişiler tarafından paketlenmelidir. Kırılgan zarar, görecek eşyalarınızı itina ile paketleyerek istediğiniz adrese kadar götürebilmektedirler.

Yıllardır işinde uzman MİRAÇ nakliyat makul fiyatlarla siz evini veya ofisini taşıtmak isteyenlere her zaman yardımcı olmaktadır. Diyarbakır Nakliyat, Diyarbakır Evden Eve Nakliyat, Diyarbakır Nakliye Şirketleri, Diyarbakır Evden Eve, Evden Eve Diyarbakır, Diyarbakır Taşımacılık, Diyarbakır Asansörlü Nakliyat, Diyarbakır Asansörlü Taşımacılık, Diyarbakır Evden Eve Nakliyat, Diyarbakır Şehirlerarası Nakliyat, Diyarbakır Şehir İçi Nakliyat, Diyarbakır Nakliye Firmaları, Diyarbakır Miraç Nakliyat,Firmamız hizmetin işleyiş şekli hem de gerekli planlama şekli ile müşterilerimizin eşyalarını taşımaktayız. Hizmetlerimizle sigorta garantisi ile siz müşterilerimizin memnun edebilmek için dürüst ve çalışkanlığımızla her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Sektörünün önde gelenleri arasında olan, müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve kaliteli ürünleriyle hizmet veren bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette kaliteli ve uygun fiyatla sunmak.
 
Değerlerimiz
 
Sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli hizmet ile müşterilerimizi memnun kılmak.

Bizim İçin...
 
Kaliteli ambalajlama ile size iyi hizmet sunmak en önemli ilkemizdir.